Mamy nadzieje, że prezentowane przez nas myśli, wzorce i idee, staną się - jak „memes” - prawdziwie ewolucyjnym budulcem dla racjonalnego i bardziej opłacalnego myślenia.
Marek Lipiński
Działamy pod hasłami inwestycyjnej przedsiębiorczości, poszukując jednocześnie sposobu na postępującą demokratyzację zamożności, która jest dla nas jeszcze jednym wspólnym celem.
Włodzimierz Bogucki

Założyciele

Załozycielami memes.pl S.A. są:


 

Włodzimierz Bogucki

 

Założyciel butiku inwestycyjnego Vindigo Capital Partners w Genewie (2006).
Dyrektor w rodzinnym domu inwestycyjnym MCTrustco (obecnie Valartis) oraz Vice President Citibanku (Szwajcaria).
Przez 10 lat związany z grupami finansowymi w Afryce Południowej (Old Mutual, Standard Bank, Rand Merchant Bank), w tym również jako Dyrektor Zarządzający i Szef Inwestycyjny jednego z największych banków prywatnych w RPA.

[czytaj więcej]

 

Marek Lipiński

 

Wiodący w Polsce ekspert w dziedzinie finansów osobistych, doświadczony analityk finansowy i znawca rynków inwestycyjnych. Twórca unikalnego oprogramowania dla zarządzania prywatną zamożnością.
Popularny doradca, który zorganizował ponad 50 konferencji dla klientów indywidualnych na temat finansów osobistych i uznany szkoleniowiec dla branży finansowej, który przeszkolił ponad 1500 specjalistów z zakresu rozwiązań finansowych, doradztwa dla klientów i procesu sprzedaży.

[czytaj więcej]

 
Copyright 2012 Memes.pl     polityka prywatności