Mamy nadzieje, że prezentowane przez nas myśli, wzorce i idee, staną się - jak „memes” - prawdziwie ewolucyjnym budulcem dla racjonalnego i bardziej opłacalnego myślenia.
Marek Lipiński
Kluczem do trwałego sukcesu finansowego jest aktywna alokacja aktywów, która w świecie permanentnych zmian staje się wprost prawdziwą koniecznością.
Włodzimierz Bogucki

Założyciele

Załozycielami memes.pl S.A. są:


 

Włodzimierz Bogucki

 

Założyciel butiku inwestycyjnego Vindigo Capital Partners w Genewie (2006).
Dyrektor w rodzinnym domu inwestycyjnym MCTrustco (obecnie Valartis) oraz Vice President Citibanku (Szwajcaria).
Przez 10 lat związany z grupami finansowymi w Afryce Południowej (Old Mutual, Standard Bank, Rand Merchant Bank), w tym również jako Dyrektor Zarządzający i Szef Inwestycyjny jednego z największych banków prywatnych w RPA.

[czytaj więcej]

 

Marek Lipiński

 

Wiodący w Polsce ekspert w dziedzinie finansów osobistych, doświadczony analityk finansowy i znawca rynków inwestycyjnych. Twórca unikalnego oprogramowania dla zarządzania prywatną zamożnością.
Popularny doradca, który zorganizował ponad 50 konferencji dla klientów indywidualnych na temat finansów osobistych i uznany szkoleniowiec dla branży finansowej, który przeszkolił ponad 1500 specjalistów z zakresu rozwiązań finansowych, doradztwa dla klientów i procesu sprzedaży.

[czytaj więcej]

 
Copyright 2012 Memes.pl     polityka prywatności