Działamy pod hasłami inwestycyjnej przedsiębiorczości, poszukując jednocześnie sposobu na postępującą demokratyzację zamożności, która jest dla nas jeszcze jednym wspólnym celem.
Włodzimierz Bogucki
Finanse osobiste są grą, której nie można wygrywać każdego dnia, ale dzięki której możliwe jest uwolnienie się od naszego finansowego uzależnienia.
Marek Lipiński

Investment Club Prosper!ty

Strony Klubu Inwestycyjnego Prosper!rty - w swoim kształcie i zakresie  funkcyjnym - to rozszerzony portal informacyjny F!nansjera, rozbudowany o kilka dodatkowych elementów klubowej oferty, prawdziwie krytycznych nie tylko dla naszego indywidualnego sukcesu finansowego, ale w dużym stopniu również dla komercyjnej przyszłości prowadzonych przez nas firm.

 

Prosper!ty to dostęp do praktycznej wiedzy i odpowiednio wyselekcjonowanych informacji, bez których trudno byłoby nam w pełni świadomie uczestniczyć w procesach gospodarczych lub podejmować możliwie najbardziej trafne decyzje inwestorskie. To również niezbędna podstawa do naszego indywidualnego bardziej opłacalnego myślenia o finansach.

Wszystkie informacje pojawiające się na stronach klubowych mają formę bieżących wpisów tekstowych, często wzbogacanych wykresami lub innymi elementami graficznymi, których treść oparta jest o materiały pochodzące głównie z wielu rekomendowanych przez nas zagranicznych źródeł i które są uprzednio specjalnie zredagowane w bardziej skompilowanej formie przez pracujących dla nas polskich dziennikarzy.

 

http://prosperity.memes.pl

 
Copyright 2012 Memes.pl     polityka prywatności